0

Twój koszyk jest pusty.

pocztówka śmigiełko Pocztówka– śmigiełko
pocztówka śmigiełko Pocztówka– śmigiełko
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC0089

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Wyobraź sobie taką scenę: siedzisz w domu, a może w pracy. Dzień ładny, ale cóż – nie wyjdziesz przecież tak po prostu, tutaj coś zrobić, tu czegoś dopilnować – dzisiaj już chyba nie uciekniesz od obowiązków. Zastanawiając się, za co chwycić się w następnej kolejności, drapiesz się po głowie i nagle Twoja ręka natrafia na... śmigiełko.

Dotykasz go ostrożnie, jakoś nieprzyzwyczajony do myśli, że ni stąd, ni zowąd Twoją kopułkę zdobi nowy element. No ale jest. Normalnie śmigiełko. Mało tego – kręci się, na dodatek coraz szybciej. Teraz to już się trochę ekscytujesz, zawsze fajnie mieć coś ciekawego. A co by było, gdyby tak się wznieść przy jego pomocy? Ku Twojemu zdziwieniu stopy odrywają się od podłoża i już wiesz, że możesz wszystko. Wylatujesz ze śmiechem przez otwarte okno. Wznosisz się coraz wyżej, ku niebieskiemu niebu i puszystym obłokom. Ponad szarą rzeczywistość, ponad troski i kłopoty. Jesteś WOLNY!

Czy to sen, czy marzenie, czy plan na przyszłość – taka scena może stać się też Twoim udziałem dzięki kartce „Śmigiełko”. Podaruj sobie lub komuś, kto też potrzebuje odfrunąć od codzienności, okienko wyobraźni o rozmiarach 10,5 x 14,7 cm. Niech ta pocztówka pofrunie do swojego adresata, powlekana obustronnie, a więc zabezpieczona przed warunkami atmosferycznymi panującymi na wyżynach wyobraźni. 

Powered by Comarch e-Sklep ®