0

Twój koszyk jest pusty.

Bandana – botanika Bandana – botanika Bandana – botanika Bandana – botanika Bandana – botanika
Bandana – botanika Bandana – botanika Bandana – botanika Bandana – botanika Bandana – botanika
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: KOM BAN0131

Opinie: 4 Dodaj opinię

Opis

Egzotyczne rośliny we wszystkich możliwych tropikalnych kolorach. Niespotykane w polskich lasach, soczyste i zaskakujące. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak pospolite paprocie, ale zawijają się do środka jak liany i pulsują kolorami buszu. W środku mała, czerwona roślinka. Niepozorna, ale na pewno magiczna. To chyba taki egzotyczny, bo czerwony, Kwiat Jednej Nocy?

 

Bandana. A może chusta, chusteczka, apaszka? Okazuje się, że produkt jest tak niezwykły, że nawet nie wiadomo, jak się właściwie nazywa. My, ze względu na ich długą i ciekawą historię, oraz ich ważną rolę w kulturze i popkulturze, zdecydowaliśmy się na nazwę „bandany”.

Aż trudno uwierzyć, jak wiele zastosowań ma taka mała bandanka. W tradycyjnej roli występowała najczęściej jako przykrywająca włosy chusta na głowę. Dziś najczęściej nosimy ją jako apaszkę zawiązaną na szyi. Ale pojawia się także w roli paska do spodni, bransoletki na nadgarstku, a nawet jako subtelny akcent kolorystyczny po prostu przywiązana do torebki. I w każdej z tych ról bandana potrafi wystąpić w co najmniej kilku zaskakujących wariacjach, które potrafią zdecydowanie odmienić charakter naszego ubioru.  

Ostatnio przybyło im jeszcze jedno, bardzo ważne w obecnym czasie zastosowanie. Bandana doskonale się sprawdza także jako 
chustka osłaniająca twarz! Bawełna jest cienka, ale złożona na pół daje dwie warstwy materiału, które skutecznie zasłonią nas przed wpływem czynników zewnętrznych.

Nasze bandanki mają wymiary 56 x 56 cm i są wykonane w całości ze 100% cienkiej bawełny. Żeby przenieść i zachować żywe, nasycone kolory projektów zastosowaliśmy technikę druku cyfrowego, która daje gwarancję utrzymania intensywności barw, nawet po wielu praniach. Wśród motywów dżungle, oceany i drogocenne minerały. Dzikość i czułość. Do wyboru 9 wzorów. Zdecydować się na jedną nie będzie łatwo
:)

 

Powered by Comarch e-Sklep ®