0

Twój koszyk jest pusty.

Pocztówka– nieudane olanie pocztówka nieudane olewanie
Pocztówka– nieudane olanie pocztówka nieudane olewanie
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC0012

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Każdy ma czasem impuls olania pewnych spraw. Olania sikiem prostym, dokumentnie i starannie. W nadziei, że może jednak zwiędną, znikną od tego olewactwa - puf! I nie ma. Ale też wiadomo, że czasami kwestie olewane zamiast rozpływać się w nicości, rosną zdrowo i prężnie, domagając się uwagi.

To pocztówka właśnie na taką okazję. Na wypadek, gdyby znalazła się sprawa nie do ominięcia, ważny kwiatek w ogrodzie spraw. Może to coś, co próbowałeś ignorować, ale okazało się zbyt ważne? Może zbyt ciekawe zdarzenie, żeby pominąć je milczeniem? Już próbowałeś, olewanie przyniosło niespodziewany rezultat? Napisz o tym! Chwyć w rękę kartkę grafiką Andrzeja Tylkowskiego, wypisz na jej odwrocie wszystko, co nie spłynęło w trakcie procesu olewania. Adresat z pewnością to doceni, a lekki, humorystyczny ton obrazka tylko pomoże!

Pocztówka wydrukowana została we Wrocławiu metodą druku offsetowego, jest powlekana z obu stron. Ma mnóstwo miejsca do zapisania, jest wytrzymała i estetyczna. Takich zalet nie da się olać.

 

Powered by Comarch e-Sklep ®