0

Twój koszyk jest pusty.

Pocztówka– słonie pocztówka słonie
Pocztówka– słonie pocztówka słonie
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC0035

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Normalne słonie nie są żółte. Są wielkimi, szarymi, inteligentnymi stworzeniami przemierzającymi sawanny w rozsądnej wielkości stadach. No więc nie tutaj. Puść wodze fantazji, rzuć się w jej wir tam, gdzie żółte słonie hasają radosnymi bandami, zwijając trąby jak tytki motyli. Nawet uszy takie nieco motyle, porywające do lotu. Łap je, póki nie odleciały!

Pozwól żółtym słoniom ponieść Cię na wyżyny marzeń, wypisz frywolne myśli, błądzące po niecodziennych krajobrazach na odwrocie pocztówki i poślij je w świat, do ludzi, których fantazja raduje co najmniej tak, jak Ciebie. Albo może tym, którym jest ona potrzebna? Ciepły, słoneczny kolor z pewnością rozjaśni ich dzień, a ten niewielki prostokącik może stanie się oknem do całkiem nowego, nieznanego świata?

Kartka, która już dzisiaj może stać się nośnikiem Twoich radości, wydrukowana została w pocztówkowym formacie 10,5 x 14,7 cm i powleczona z obu stron tak, by lekkie słowa, które na niej wypiszesz, nie starły się z biegiem czasu. Matowa powierzchnia sprawi, że żółte słonie nie będą oślepiać odblaskami światła, a przestronny rewers pomieści wszystkie najbardziej pozytywne myśli!

 

Powered by Comarch e-Sklep ®