0

Twój koszyk jest pusty.

Pocztówka– idealny kwiat Pocztówka– idealny kwiat
Pocztówka– idealny kwiat Pocztówka– idealny kwiat
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC0023

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Ten pan jest bardzo zadowolonym z życia człowiekiem. Znalazł idealny kwiat. Szukał długo, miał przecież wyjątkowe wymagania. Nie mógł zadowolić się byle czym. To musiał być kwiat, który pasować będzie do każdej okoliczności, na którą zakupiona zostanie pocztówka z jego wizerunkiem. Czy to jako dodatek do prezentu urodzinowego, czy jako wyraz uczucia. A może po prostu jako umilacz dnia.

Na dodatek tak ładnie zapozował do tego obrazka. Rysownik, Andrzej Tylkowski, tak wdzięcznie go ujął – na prostym, białym tle, na którym jego idealny kwiat jest doskonale wyeksponowany. Aż uśmiech sam się ciśnie na usta. Aż się nie może doczekać, żeby odkryć, jak zagospodarujesz pocztówkę na odwrocie. Gdzie trafi ta obustronnie powlekana, drukowana we Wrocławiu kartka z kartonu o gramaturze 300g. Powędruje w świat, czy zostanie przyczepiona do tablicy korkowej nad biurkiem dla umilania dnia?

Nie daj panu z obrazka zastanawiać się zbyt długo. On bardzo chce, żeby jego wysiłki z poszukiwaniem idealnego kwiatu nie poszły na marne ;)

 

Powered by Comarch e-Sklep ®