0

Twój koszyk jest pusty.

Pocztówka– ostrożna pocztówka ostrożna
Pocztówka– ostrożna pocztówka ostrożna
Zrobione w Polsce Zrobione
w Polsce

Autor: Andrzej Tylkowski

Numer produktu: PC0010

Opinie: 0 Dodaj opinię

Opis

Może po prostu chciała jak najlepiej - dla niego i dla siebie. Może nie wiedziała, że jego wyciągnięta dłoń niesie tylko radość i ukojenie. Może nie wiedziała, z której strony uchwycić meritum sprawy?

Kobieta ostrożna jest z natury. Jak pies do jeża, jak kochanek do spowiedzi, kobieta nie chce niepotrzebnych kłopotów. Brzmi jak ktoś, kogo znasz? A może to Ty jesteś panienką z tego obrazka, wyciągającą się na paluszkach, byle nie zrobić jednego kroczku za dużo, byle nie wskoczyć w nieznane?  Czy też z drugiej strony – kogo widzisz jako pana, cierpliwie łapkę wyciągającego, nieugiętego w tym czekaniu? Kimkolwiek będzie osoba, w której rękach spocznie ta pocztówka, może zrozumie to, co chcesz przekazać przy pomocy obrazka Andrzeja Tylkowskiego.

Kartka wykonana została metodą druku offsetowego we Wrocławiu, na matowym kartonie o gramaturze 300g i obu stronach powlekanych – wiesz, dla ostrożności. Na wszelki wypadek napisz coś na przestronnym, białym rewersie i ślij odważnie! Przecież może ktoś czeka, by decydujący ruch wykonał ktoś.

 

Powered by Comarch e-Sklep ®